only crappy thinking makes crappy life

Láska, kterou si zasloužíme

13. ledna 2013 v 18:52 |  Considerations
We accept the love we think we deserve (Přijímáme tu lásku, kterou si myslíme, že si zasloužíme)
(The perks of being a wallflower)


Tumblr_m412cyupfb1r2j2d2o1_500_large

Není to pravda?
Vždycky jsem si říkala: "Jak tahle holka může být s tím klukem, který se k ní chová jako by na ní nezáleželo?"
"Proč ten kluk nechává svojí holku aby s ním naprosto ukázkově vyjebávala?"
Tady máte důvod. Dává to tak perfektní smysl. Odpovídá to na všechny otázky, kterými jsem si vždy lámala hlavu.

Ano, byl to perfektní porozchodový film. Nebo rozchodový, vzhledem k době kdy jsem ho viděla. Nejspíš díky němu jsem našla všechnu sílu říct: "Běž do háje, už na tebe kašlu, protože se ke mě nechováš dobře!"
Největší sranda je, že jsem to vlastně ani říct nechtěla. Chtěla jsem bojovat. Připlazit se s omluvou a říct: "Přestaňme s těma kravinama a vraťme se k tomu co bylo." Jednoduše bojovat za svůj šťastný konec všemi prostředky.
Občas ale nemá smysl bojovat za pohádkový konec, především když nemáte prince ale zlého draka.

Vlastně, bolestivé rozchody za něco přece jenom stojí. Jenom díky tomu mi došlo, že už nechci ve svém životě někoho, kdo se ke mě chová jako bych byla nic i když tvrdí opak. Už odmítám sama sebe přesvědčovat argumenty: "Ale třeba to tak nemyslí, třeba se tak jenom normálně chová, nesmím si to tak brát, musím být trpělivá, bla, bla, bla..." Tohle všechno.
Poznáváte se v tom moji milí? Jestli ne, tak vám gratuluju. Oficiálně si sami sebe vážíte dost na to, abyste se sebou nenechali vyjebávat. Pokud ano, vítejte v klubu.
V klubu lidí, co o sobě mají velmi špatné mínění a přenášejí si ho do svého vztahu. Je totiž pravda, že ostatním dovolíte jenom to, co si myslíte že si zasloužíte.

Už dlouho jsem si nedala žádné předsevzetí. A myslím že bych měla.
Měla bych si dát předsevzetí poslat do háje každého, kdo se ke mě chová hůř než si zasloužím.
A vy byste měli taky. Nebojte se toho. Uvědomte si, že vy jste ti nejlepší a pak si za tím stůjte. Buďte protivní, křičte, nadávejte, mlaťte okolo sebe, dělejte cokoliv kdykoliv, když se vám něco nelíbí. Když na vás někdo kašle, když vám někdo ubližuje. Třeba i jenom vzdáleně. Prostě to řekněte. Ale nenechávejte si ubližovat. Především ne od těch, kteří vás mají milovat.

Ještě něco. Počkejte si na lásku, kterou si doopravdy zasloužíte. Na tu, kterou si nebudete muset sami před sebou obahajovat. Na tu, o které budete vědět, že je správná, protože vám nepřináší jediný špatný pocit. Všechny ostatní lásky nestojí za to a pokud si myslíte že ano, tak nemáte tušení, za co stojíte vy sami!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ACahcaupsnap ACahcaupsnap | E-mail | Web | 9. října 2018 v 4:43 | Reagovat

Poids est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-oeil/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama