only crappy thinking makes crappy life

Co když...

28. prosince 2012 v 18:43 |  Considerations
... co když je to všechno lež?


A co když to nekončí u: "Co když...?" ale je to lež doopravdy?
No, moji milý, potom tady mám doopravdy velký problém.

Nějak mi to celé přestává dávat smysl.
Lhář byl odhalen, já jsem už pomalu začala sbírat kousky svého zlomeného srdce ze země, ale pořád ten smysl nemůžu najít. Pořád to nechápu. A pokud mám být upřímná, pořád to bolí.

Celá ta představa, že minulých pár měsíců byla většina událostí, co za něco stála, lež, je prostě a jenom zvláštní. Nic mi nemůže zabránit, abych se v paměti stále vracela do těch hezkých okamžiků a říkala si: "Wow, tak tehdy jsi mi taky lhal?"
Možná že znám tvoje jméno. Možná vím jaké máš vztahy se svojí rodinou. Možná i vím s kým se kamarádíš. A nikdy ses mi nezmínil, že seš zatracenej děvkař... a lhář. A že si nikdy neměl v plánu nic jiného než mi zlomit srdce, ublížit mi, mít ze mě srandu a absolutně se nezajímat o to, jak mi při tom je.
Já ti to povím, zlato, i když ani tohle tě nezajímá. Zatraceně to bolí. Ale ne tak, jako když ti někdo zlomí srdce normálním způsobem, tak že vztah ukončí z nějakých normálních důvodů. Ne, tohle je jiné. Nemůžu říct jestli horší, ale jiné. A především nekoční to u bolesti. Vyhlodává mi to do hlavy díru, když přemýšlím, které další holky jsi kromě mě oblboval... a pořád oblbuješ, protože tvoje "mám tě rád, hrozně mi na tobě záleží" je jednoduše přesvědčivé.

Nikdy jsem nechtěla být holka, která si nechá zlomit srdce podobným způsobem, to doopravdy ne. Ale když už jsem u toho, mám ještě jednu věc, kterou bych ti ráda řekla. Možná že to bolí, možná že musím přemýšlet většinu dne nad tím, proč jsi to vlastně udělal, ale to přejde, jednoho dne ano. Je tady ale ještě jeden, silnější pocit. Pocit, že tě srašně, hrozně moc nenávidím za to, jak si mi ulížil. Nejhorší na tom ale je, že i když tě tak neuvěřitelně nenávidím, pořád je tady nějaká malá část, která si nemůže pomoc... a má tě ráda. I přes to všechno. A tuhle část nenávidím ještě víc než tebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama