only crappy thinking makes crappy life

Ach bože...

13. října 2012 v 6:14 |  Considerations
Nejdivnější, nezkaženějšní noc, jakou jsem kdy měla šanci zažít. Doopravdy. Noc, která končí teprve teď, a stejně se mi nechce jít spát. Myslím, že něco je špatně. Zatraceně.


Popravdě, ještě teď mám problémy psát nějak srozumitelně. Prsty mi tak nějak klapají po klávesnici a já si nejsem jistá, jak moc dobře to dělají.
Chce se mi brečet. Doopravdy. Jako by se mi podařilo zničit dva vztahy za jednu noc. Dva moje vztahy. Víte, ty, na kterých záleží. A ne, nebudu lhát. Je mi to neskutečně líto. Nechápu, co je se mnou špatně, že se mi to vždycky podaří tak neuvěřitelně podělat. Nechápu to, doopravdy. Ve chvilce, kdy si myslím, že všechno bude dobré, to dobré být přestane. Ve chvilce, kdy doufám v lepší budoucnost tak jdu, a celou tu budoucnost neskutečně poseru.
Nejspíš se jenom neumím správně rozhodovat, já vážně nevím. Nemůžu říct, jak moc jsem z toho zmatená, protože to je vážně neuvěřitelně moc. Tak moc zmatená jsem. Ze všeho, co dělám.
Proboha. Měla jsem zůstat doma, nikam nechodit a celý večer pít čaj. Bylo by mi fajn. A nic by nebylo tak neskutečně podělané.
Jestli je to moje vinna? Já nevím. Jestli vím jak to vyřešit? Nemám nejmenší tušení, ale nejspíš nevím jak to udělat. A ze všeho nejvíc nevím, jak zastavit ten pocit, že jsem slabá a každou chvilku se rozbrečím, který mě přepadá teď v šest hodin ráno. Je to mizerné. Mě je mizerně. A nevím, jak to zlepšit.

Ach, možná jsem jenom idiot. A možná věřím věcem, které nejsou reálné. Tečka.
A teď prosím, pomoc. Kdokoliv. Sama totiž tyhle pocity zvládnout nemůžu... přinejmenším ne bez těch šílených pocitů, že je všechno na prd, že já sama jsem na prd. A že tohne je prostě jenom pitomé. Děkuju, vážně, takhle jsem to nikdy nechtěla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Revl Revl | E-mail | Web | 16. října 2012 v 19:37 | Reagovat

Nevím co jsi udělala. Ale jestli si chceš popovídat napiš mi na mail například. Je to těžké,každý někdy udělá chybu, ale důležité je se zvednout a jít dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama