only crappy thinking makes crappy life

I wanna be #3

1. září 2012 v 23:47 |  Who I wanna be

Vážit si sama sebeTumblr_kzotcwztr51qzr5kvo1_500_large

Kdy: Hned teď
Kde: Bez ohledu na místo, čas a situaci

Proč zrovna tohle předsevzetí:

V životě potkávám spoustu lidí. A spousta z nich mě soudí. Hodně z nich mě odsoudí za to, co dělám, protože to není správné.
A čím víc chyb dělám, tím hůř si připadám dokonce i sama před sebou.
Není tak těžké snést, když vás nenávidí ostatní. Oproti tomu snášet nenávist sama od sebe je téměř nesplnitelný úkol.
Poslední dobou dělám věci (a hádejte co, většinou je nedělám sama), kvůli kterým se blížím k hodně velké sebenenávisti. A já se nechci nenávidět. Chci se chovat tak, abych už nikdy nesklouzla k věcem, které nemám zapotřebí. K věcem, které ze mě udělají v mých očích mizernou osobu, která si nezaslouží nic jiného než lítost. A především, chci si zasloužit úctu sebe samé... ke mě.

Co z toho plyne? Nevracet se ke starým mizerným způsobům. Podle předchozích zkušeností přináší pouze slzy, vztek a lítost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.-S. L.-S. | Web | 10. září 2012 v 16:37 | Reagovat

Také mě hodně lidí soudí, ale jsou to hlupáci. Ve skutečnosti mě ani jeden z nich nezná, proto nemá cenu se jejich názory zaobírat. Tak to má asi každý. Miluji se, ale nenávidím se. Jsem asi psycho, ale... to ej na dlouho, musela bys mě alespoň trochu znát, abych ti to tady mohla popsat. Věř mi, máš to ještě dobrý. já dělám hnusný věci, jen proto abych k sobě měla ještě větší odpor. Někdy se naopak miluji tak moc, až to není sebevědomí, ale pýcha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama